Seko mums

“Serenity House” ir neliela mājīga mājiņa, kas atrodas Lapmežciemā – netālu no viena no skaistākajiem smilšainajiem Baltijas jūras krastiem. Mājīgo ēku ieskauj majestātiskas priedes, un pludmale atrodas tikai 2 minūšu gājiena attālumā.

“Serenity” tika veidota, lai nodrošinātu jums komfortablu telpu, kurā būtu iespējams produktīvi strādāt attālināti. Interjera dizains ir askētisks un neitrāls. Palīdz arī bezmaksas Wi-Fi! Kaut “Serenity House” tiek uzskatīts par maza izmēra namiņu, tas ir pārsteidzoši plašs un ērts!  Šī vieta ir lieliski piemērota, lai dotos prom no pilsētas, lai koncentrētos uz sevi, vai arī tā var būt vieta lieliskam romantiskam piedzīvojumam. Šis namiņš tika radīts, izmantojot tikai augstākās kvalitātes materiālus un sadzīves tehniku. Dušas telpa ir aprīkota ar augstas kvalitātes lietus efekta dušu, audiosistēmu u.c. ekstrām.

Tikai dažu soļu attālumā no namiņa atrodas viens no skaistākajiem jūras krastiem Latvijā – plašs, baltu smilšu liedags, kas nav cilvēku pārpildīts pat karstākās sezonas laikā. Tev tas ir jāredz!

Izbaudiet laiku dabā pie pludmales un izcilu komforta pieredzi, kad atgriežaties namiņā!

 

Kontaktinformācija

P128 28-32, Lapmežciems, Lapmežciema pagasts, LV-3118, Latvia Skaņi", Lapmežciema pag, Lapmežciems, Tukuma nov, LV-3118, Latvia

Sociālie tīkli:
Papildus informācija

Darba laika

24/7

Sponsored Ad