Seko mums

Image Alt

Aktualitātes

Saulainās noskaņās aizvadīts “Jūrciemu garšas piedzīvojums”

Ļoti saulainajā un skaistajā 16. septembra sestdienā Lapmežciemā, “Gaiķu” sētā norisinājās pirmā Jūrciemu Mājas kafejnīca.

Ar gandarījumu varam atzīmēt, ka ciemos uzņemti ap 140 viesi un seši suņuki, apēsti 40 litri zivju zupas, servētas 43 zivju plates, nobaudīti 128 plātsmaižu vai kūkas gabaliņi.

Piedzīvojām daudz smaidīgu seju un labu vārdu no viesiem, kuri Jūrciemu senajā zvejnieku sētā  varēja ne tikai gardi paēst, bet arī baudīt muzikālo pavadījumu, apskatīt foto izstādi un senu balto darbu izšuvumu izstādi, iegādāties vietējo ražotas preces, aplūkot seno māju un sētu, piedalīties kopīga zīmējuma tapšanā, izspēlēties bērnu stūrītī un pat aplūkot vietējo brīvprātīgo ugunsdzēsēju auto.

“Tas bija tik skaisti un iespaidīgi, it kā būtu piedalījušies kādā retro filmā, citā realitātē,” – šādu ziņu mums atsūtīja viena no kafejnīcas viešņām. Ticam, ka visas rūpes un labās domas, ko ieguldījām, gatavojoties kafejnīcai, bija sajūtamas ikvienam “Gaiķu” sētas ciemiņam.  

Mēs, “Jūrciemu garšas piedzīvojums” komanda, esam pateicīgi kā dabai par lielisko laiku, tā visiem palīgiem, atbalstītājiem un, protams, apmeklētājiem par jauko atmosfēru un sirsnīgo attieksmi!

Tiekamos citos pasākumos!

P.S. Īpaši lielu paldies vēlamies teikt mūsu mūziķiem – Artai Anšmitei, Alisei Bumburei, Elīzai Seilei un Artūram Vējonim; paldies Ivetai Meierei par īpašajiem zivju traukiem, kas tika veidoti speciāli šim piedzīvojumam; paldies vietējiem ugunsdzēsējiem par auto; paldies vietējām sievām par senajiem izšuvumiem; paldies Lapmežciema pagasta pārvaldei un PLJ par materiāli tehnisko nodrošinājumu; un milzu paldies mūsu vīriem, bērniem un pārējiem ģimenes locekļiem par palīdzību! Šis bija varens komandas darbs.

Rakstīt komentāru