Seko mums

Image Alt

Aktualitātes

Jau trešo gadu Ragaciemā notiek pasākums “Rotājam sedumu”

Jau trešo gadu saulainā jūnija svētdienā pirms saulgriežiem Ragaciemā notika pasākums “Rotājam sedumu”. Šogad tas sevi pieteica jau kā floristu festivāls, kurā piedalījās deviņas komandas no dažādām Latvijas pilsētām un pat no Lietuvas.

11. jūnijā Ragaciema seduma tīklu būdas tika izrotātas ar floristu veidotiem meistardarbiem, izveidojot brīnišķīgi skaistu noskaņu un lieliskas foto vietas apmeklētājiem. Un ne tikai tīklu būdas – arī citi seduma objekti saņēma pa rotājumam, un rezultātā ikviena apmeklētāja acis un sirds varēja priecāties par neskaitāmām ziedu kompozīcijām un dekoriem.

Šis bija pirmais gads, kad apmeklētāji varēja balsot par sev tīkamāko namiņu. Pasākuma noslēguma daļā uzzinājām, ka visvairāk skatītāju ir atdevuši balsi par rotājumu “Jūras sapnis”, bet konkurence noteikti bija ļoti sīva. Paldies ikvienai floristu komandai, kas rotāja sedumu, ierodoties Ragaciemā no Rīgas, Tukuma, Daugavpils, Jēkabpils, Visaginas (Lietuva), Balviem, Viļāniem, Ikšķiles, Siguldas, Valmieras, Smiltenes, Cēsīm, Madonas, Salaspils un arī tepat no Jūrciemiem.

“Rotājam sedumu” noslēdza grupas “Jumis” koncerts. Šķiet, ka ikviens klātesošais šajā skaistajā vakarā bija laimīgs būt jūras krastā un baudīt Laumas Matules, Uģa Rozes un Eināra Jaunbrāļa muzicēšanu.

Pasākuma organizēšanā un nodrošināšanā šogad bija iesaistītas daudzas puses – Lapmežciema Tautas nams, muzeja darbinieces, floristikas studija “Ziedulaiva” un daudzi citi, arī biedrība “Labklājībai”. Biedrība saka paldies arī Tukuma novada pašvaldībai, kura atbalstīja biedrības projektu, kā rezultātā bija iespēja finansēt ziedu un floristikas materiālu iegādi.

Ar cerību sakām – tiekamies nākamgad!

Rakstīt komentāru