Seko mums

Image Alt

Aktualitātes

Projekta “Darām paši” ietvaros labiekārtots Ragaciema sedums

Jūrciemu iedzīvotāju biedrība “Labklājībai” jau otro gadu Lapmežciema pagastā īsteno kādu ieceri Tukuma novada pašvaldība projektu konkursa “Darām paši” ietvaros. Šogad – resursus veltījām visu iemīļotā Ragaciema seduma labiekārtošanai.

Pateicoties projektā iegūtajam finansējumam, iegādāti divi galdu un solu komplekti, kas glabāsies seduma lielajā būdā un ko varēs izmantot dažādiem pasākumiem. Mēbeles ir pieskaņotas seduma stilistikai, kā arī tās ir ērti kombinējamas un izmantojamas kā āra pasākumiem, tā iekštelpās. Nepieciešamības gadījumā par mēbeļu izmantošanu lūgums sazināties ar iedzīvotāju biedrību.

Tāpat biedrība iegādājās arī dažādus materiālus dabas foto rāmja izveidei un uzstādīšanai, lai viesošanos sedumā ikviens varētu iemūžināt arī speciālā fotogrāfijā. Dabas foto rāmja ideja un arī tā izveidošana ir pašu iedzīvotāju darbs, par ko sakām paldies ikvienam, kas piedalījās šīs foto vietas radīšanā. Foto rāmis veidots tā, lai būtu fotogēnisks no abām pusēm, un tas rotāts jūras un zvejniecības tematikā, lai iederētos seduma noskaņā. Veroties no seduma teritorijas, tas ierāmē jūras ainavu un atklāj uzrakstu “Jūrciemi”. Savukārt skatoties no jūras puses, ir iespēja iemūžināt tīklu būdas un uzrakstu “Ragaciema sedums”. Prieks, ka sociālajos tīklos jau šur tur varam redzēt bildes no seduma foto vietas.

Pateicamies Tukuma novadam par šādu projektu konkursu veidošanu, kas ļauj īstenot iedzīvotāju ieceres un veicina sadarbību! Prieks darīt pašiem un darīt kopā!

Rakstīt komentāru